Anmäl er till Sommarfotbollsskolan 2024 här →
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Rotebro IS Fotbollsförening
Fotboll
Våra lag
Damer A-lag
Annelie Sandgren, Lagledare
Henrik Hurtig, Tränare
Juhani Kujanpää, Ass Tränare
Herrar A-lag
Annette Eltin, * Lagledare
Christian Sanchez, Ass Tränare
David Pinot, Tränare
 
Herrjuniorer
Anders Dalerå, * Tränare
Hano Allan Mohamed, * Tränare
Niclas Malm, * Tränare
Pojkar 07
Johnny Jansson, Ass Tränare
Mattias Bergfäldt, Lagledare
Mattias Pettersson, Tränare
Pojkar 09
Hugo Tham, Tränare
Håkan Johansson, Lottansvarig
Jan Gösbeck, Tränare
 
0706-33 02 86
Jens Tham, * Bemaningsansvarig
Johnny Jansson, Tränare
 
0708-51 52 09
Magnus Lindfors, Tränare
 
0708-11 15 31
Pojkar 10
Henrik Vesterlund, Tränare
Julia Victor, Tränare
Lisette Klang, Tränare
Mats Malmberg, Lottansvarig
Robel Feghadu, Tränare
Sara Vesterlund, Lagledare
Pojkar 12
Daniel Schreiber, Ass Tränare
Erika Strid Hedman, Lagledare
Fredrik Dahl, Ass Tränare
Idha Kurtsdotter, Ass Tränare
Thobias Victor, Tränare
Pojkar 13
Cecilia Ängelid, Bemanningsansvarig
Eric Örnberg, Ass Tränare
Kristin Marmsjö, Lottansvarig
Mattias Pettersson, Tränare
Nina Rehman , Ass Tränare
Per Vindehav , Ass Tränare
Susanna Hybertsen, Lagledare
Tony Warfvinge , Ass Tränare
Pojkar 14
Alexander Lundberg, Tränare
Caroline Ljunglöf, * Lagledare
Christian Bardin Wrede, Tränare
 
0703-19 59 04
David Ulitzsch Scholl, Lagledare
 
0730-60 03 31
Farik Said, Tränare
Malin Wärn, *Ass tränare
Oscar Håkansson, *Ass tränare
Priscilla Salinas, Tränare
Zandra Eriksson Westberg , Lottansvarig
Pojkar 15
Arif Rehman , Tränare
Charlotte Blomgren, Lagledare
Fredrik Lejelöv , Tränare
Jimmy Lennborn, Lottansvarig
Kristin Marmsjö, Lagledare
Marie Fernestål, Bemanningsansvarig
Pat O’DOHERTY , Tränare
Peter Hellberg , Tränare
Pojkar 16
Antoinette Bergman , Lottansvarig
Daniel Jarl, Tränare
Niklas Iversen, Tränare
Oskar Wall, Lagledare
Åke Bergman , Tränare
Flickor 09
Björn Lundberg, Tränare
Camilla Bjurlemark, Lagledare
Jesper Öberg, Tränare
Joel Lindgren, Tränare
Thomas Lund, Bemanningsansvarig
Flickor 10
Camilla Bjurlemark, Lagledare
Jesper Öberg, Tränare
Niclas Vigren, Tränare
Tim Eriksson, Ass Tränare
Tolga Yener, Ass Tränare
Flickor 11
Cecilia Ängelid, * Bemaningsansvarig
Embla Wide, Tränare
Linda Olofsgård Lindfors, Lagledare
Mats Lakso, Ass Tränare
Niclas Malm, Tränare
Robel Feghadu, Tränare
Robert Lönn, Tränare
Rosalee Hansen, Lottansvarig
Flickor 12
Alexsandra Gonzalez, Lagledare
Anders Eriksson, Bemanningsansvarig
Anna Jakobsson , Bemanningsansvarig
Daniel Lundborg, Tränare
Mario Gonzalez, Tränare
Veronica Lundmalm, Bemanningsansvarig
Flickor 13
Cecilia Öberg , Lottansvarig
Erik Johnsson, Ass Tränare
Erika Rondal, * Lagledare
Henrik Anderson, * Tränare
Joakim Ekholm, * Tränare
Marie Wallin , * Lagledare
Mathias Lühr, * Tränare
Flickor 14
Christelle Lapalus, Tränare
Jakob Hofverberg, Tränare
Mikael Lindén, Tränare
Ronnie Sjödin , Tränare
Flickor 15
Daniel Sundin, Tränare
Elin Skullman, Ass Tränare
Mattias Grönberg , Lagledare
Nima Tehrani, Lottansvarig
Sepideh Hatami, * Tränare
Flickor 16
Alexsandra Gonzalez, Lagledare
Anna Warfvinge, * Tränare
Hanna Ross, * Tränare
Mario Gonzalez, Tränare
Knatteskola 2024
Annie Hybertsen, Tränare
Anton Dalerå, * Tränare
Ella Lundberg, Tränare
Embla Wide, Tränare
Emrik Gösbeck, Tränare
Maja Boström , Tränare
Pontus Kamel, Tränare
Tom Bjurlemark, Tränare
Tom Jansson, Tränare
Styrelsen
Anders Dalerå, Styrelse
Camilla Bjurlemark, Styrelse
Johnny Jansson, Styrelse
Susanna Hybertsen, Styrelse
Cafe gruppen
Alexander Edén, Bemanningsansvarig
Anders Eriksson, * Bemaningsansvarig
Anna Jakobsson , * Bemaningsansvarig
Cecilia Ängelid, Bemanningsansvarig
Christelle Lapalus, Tränare
Erika Rondal, * Bemaningsansvarig
Erika Strid Hedman, Bemanningsansvarig
Jens Tham, * Bemaningsansvarig
Jessica Ericson, Bemanningsansvarig
Kristin Marmsjö, * Bemaningsansvarig
Rosalee Hansen, Bemanningsansvarig
Sara Vesterlund, Tränare
Thobias Victor, Tränare
Thomas Lund, * Bemaningsansvarig
Ungdomstränare
Angel Kimse, * Tränare
Annie Hybertsen, * Tränare
Anton Dalerå, *Ass tränare
Arnel Karisik, * Tränare
Elin Dalerå, * Tränare
Elin Dalerå, *Ass tränare
Embla Wide, * Tränare
Fredrik Eltin, * Tränare
Hugo Tham, * Tränare
Jonas Eltin, * Tränare
Maja Boström , * Tränare
Martin Hulthén, * Tränare
Novalie Andersson, * Tränare
Oskar Käck, * Tränare
Robin Borgerot, * Tränare
Tom Bjurlemark, * Tränare
Vilhelm Lühr, * Tränare

 
SPONSORER