Anmäl er till Sommarfotbollsskolan 2024 här →
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Rotebro IS Fotbollsförening
Fotboll
Matcher
JANUARI 2024
 
02
17:20
tis
17:20    
Sollentuna Fotbollshall
 
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 14 - Mälarhöjdens IK  -      
 
09
17:20
tis
17:20    
Sollentuna Fotbollshall
 
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 14 - Apollon Solna Röd  -      
 
27
14:20
lör
14:20    
Norrvikens IP (utomhus)
Rotebro Röd P14 - Sollentuna Vaxmora  -      
28
12:00
sön
12:00    
Vilundahallen
 
Bollstanäs SK Gul - Rotebro Röd IS Fotbollsförening Pojkar 14   -      
28
16:50
sön
16:50    
Norrvikens IP (utomhus)
Rotebro Blå P14 - Sollentuna Vaxmora  -      
FEBRUARI 2024
 
10
13:00
lör
13:00    
Erikslunds BP
 
Erikslund Täby - Rotebro IS Blå Fotbollsförening Pojkar 14   -      
 
18
12:00
sön
12:00    
Vilundahallen
Bollstanäs SK Gul - Rotebro IS Blå Fotbollsförening Pojkar 14  -      
18
17:30
sön
17:30    
Norrvikens IP (utomhus)
 
Rotebro IS Röd Fotbollsförening Pojkar 14 - Erikslund Täby  -      
 
19
17:20
mån
17:20    
Tallbohov IP
 
Järfälla FF - Rotebro IS Röd Fotbollsförening Pojkar 14   -      
 
27
17:45
tis
17:45    
Sollentuna Fotbollshall
Rotebro IS Röd Fotbollsförening Pojkar 14 - Väsby FF P2014 Blå  -      
MARS 2024
 
03
11:00
sön
11:00    
Skinnaråsens IP - Konstgräs
 
Rotebro IS Fotbollsförening Pojkar 14 - Aspudden Tellus Röd P2014  -      
 
09
15:00
lör
15:00    
Stora Mossens IP
 
Brommapojkarna - Rotebro IS Röd Fotbollsförening Pojkar 14   -      
09
16:30
lör
16:30    
Bergshamra IP
 
AIK Grön - Rotebro IS Blå  -      
 
16
09:00
lör
09:00    
Vikingavallen (Täby IP)
 
IK Frej Täby - Rotebro IS Blå Fotbollsförening Pojkar 14   -      
16
10:00
lör
10:00    
Vikingavallen (Täby IP)
 
IK Frej Täby - Rotebro IS Röd Fotbollsförening Pojkar 14   -      
 
24
11:00
sön
11:00    
Skinnaråsens IP - Konstgräs
 
Rotebro IS Röd Fotbollsförening Pojkar 14 - AIK grön  -      
24
12:30
sön
12:30    
Skinnaråsens IP - Konstgräs
Rotebro IS Blå Fotbollsförening P2014 - Ursvik IK  -      
APRIL 2024
 
07
10:00
sön
10:00    
Skinnaråsens IP - Konstgräs
Rotebro IS Röd Fotbollsförening P2014 - Ursvik IK  -      
07
11:30
sön
11:30    
Skinnaråsens IP - Konstgräs
Rotebro IS Blå Fotbollsförening P2014 - Sigtuna IF  -      
 
20
15:15
lör
15:15    
Bollstanäs IP 22
Bollstanäs SK Röd 1 - Rotebro IS FF Blå  -      
21
17:15
sön
17:15    
Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF Röd - Sollentuna FK Vax 1  -      
 
27
11:30
lör
11:30    
Åkersberga IP 21
Österåker United FK 2 Grå - Rotebro IS FF Röd  -      
28
15:30
sön
15:30    
Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF Blå - Österåker United FK 2 Vit  -      
MAJ 2024
 
04
14:00
lör
14:00    
Bollstanäs IP 21
Bollstanäs SK Gul - Rotebro IS FF Blå  -      
 
17
17:30
fre
17:30    
Ursviks IP 11
Ursvik IK Gul - Rotebro IS FF Blå  -      
 
20
17:00
mån
17:00    
Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF Röd - Sollentuna FK Viby  -      
26
10:00
sön
10:00    
Rotebro BP 1
Rotebro IS FF Blå - Bällsta FF Svart  -      
JUNI 2024
 
01
16:30
lör
16:30    
Bollstanäs IP 21
Bollstanäs SK Grön 1 - Rotebro IS FF Röd  -      
02
11:45
sön
11:45    
Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF Blå - Bro IK Vit 2  -      
 
08
lör
00:00    
Bro IP 21
Bro IK Vit - Rotebro IS FF Röd  -      
09
13:30
sön
13:30    
Edsbergs Sportfält 225
Sollentuna FK SPF 1 - Rotebro IS FF Blå  -      
AUGUSTI 2024
 
25
11:15
sön
11:15    
Rotebro BP 1
Rotebro IS FF Röd - Vallentuna BK 2  -      
25
15:00
sön
15:00    
Rotebro BP 1
Rotebro IS FF Blå - Kälvesta IoF 1  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
13:00
sön
13:00    
Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF Blå - Som United Fotbollsförening blå  -      
01
16:30
sön
16:30    
Viksjövallen 3
IFK Viksjö P14vit3 - Rotebro IS FF Röd  -      
 
08
15:30
sön
15:30    
Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF Blå - Sollentuna FK Vallen 1  -      
 
15
13:00
sön
13:00    
Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF Röd - Österåker United FK 3 Grå  -      
15
18:00
sön
18:00    
Strömvallen 2
Bele Barkarby FF röd 2 - Rotebro IS FF Blå  -      
 
21
09:00
lör
09:00    
Bro IP 22
Bro IK Blå 2 - Rotebro IS FF Röd  -      
22
11:45
sön
11:45    
Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF Blå - Bällsta FF Gul  -      
 
28
11:30
lör
11:30    
Erikslunds BP 12
Erikslunds KF Grön - Rotebro IS FF Blå  -      
29
11:15
sön
11:15    
Skinnaråsens IP 22
Rotebro IS FF Röd - Vallentuna BK 4  -      
 
SPONSORER